KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15834269

nr 1583 4269

Tomasz Holuj

(f. 1947), Polen

Signerad. Olja på pannå, 139xx225 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 157x244 cm

Kondition: slitage, skador

Tomasz Holuj, polsk bildkonstnär född i Krakow 1947.

måndag 4 december 2023
kl 18:48:32

Tomasz Holuj

Läs mer om Tomasz Holuj